#Komunikaty #Webinaria

Startujemy z webinariami!

powrót

22 września o godz. 11:00 odbędzie się pierwsze webinarium tematyczne, dotyczące pracy w systemach Sputnik Software. Nowa usługa spółki jest ukierunkowana na dostarczenie specjalistycznej wiedzy, w obszarach, na które nasi klienci zwracają szczególną uwagę.  W 2020 roku, szkolenia on-line będą się odbywały dwa razy w miesiącu. W roku 2021 chcielibyśmy przeprowadzić ok. 40 webinariów. 

Tematyka szkoleń on-line wynika z zapotrzebowania zgłaszanego przez klientów Sputnika, zidentyfikowanego przez naszych wdrożeniowców i serwisantów. Stawiamy raczej na szczegółowe omówienie procesów merytorycznych, czyli pewnego, istotnego wycinka zadań użytkowników, niż ogólne zasady pracy w poszczególnych aplikacjach. Dlatego też tematem przykładowego szkolenia nie będzie “Praca w systemie FoKa”, ale np. “Monitorowanie wykonania wydatków w systemie FoKa”. Kładziemy więc nacisk na to, by spotkanie on-line, trwające od 45 do 60 minut, przynosiły wymierne efekty, czyli zdobycia przez użytkowników naszego oprogramowania bardzo konkretnych umiejętności.

“Rozwijanie jakości usług związanych z obsługą klienta, który posiada już nasze oprogramowanie, to jedna z kardynalnych zasad działalności spółki. Chyba jako pierwsi na rynku samorządowym zbudowaliśmy profesjonalny zespół obsługi klienta, który zajmował się wyłącznie serwisem technicznym i merytorycznym – mówi Sławomir Hemerling-Kowalczyk – członek zarządu Sputnik Software Sp. z o.o. – w webinariach nie chodzi o wpisanie się w trend, związany z rozkwitem wszelkiej maści usług on-line, który obserwujemy w okresie pandemii (choć doświadczenia pracy zdalnej były tu bardzo przydatne). Mają one raczej nasze usługi uzupełnić, upowszechnić i podnieść na jeszcze wyższy poziom.”

Obok webinariów związanych stricte z bieżącą obsługą programów, wymagającą dodatkowego wsparcia użytkowników, zamierzamy wykorzystać szkolenia on-line do prezentowania nowości, pojawiających się po aktualizacjach, choćby w ramach webinarium pt. “JPK w systemie FoKa – ważne zmiany”. Jesteśmy przekonani, że takie podejście będzie z jednej strony, satysfakcjonujące dla naszych klientów, z drugiej zaś, pozwoli nam promować prace rozwojowe, które realizujemy, w ramach platformy “Nowoczesny Urząd”. 

Zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniach on-line organizowanych przez Sputnik Software. Chęć udziału w wybranym webinarium, zapowiedzianym na naszej stronie internetowej, wystarczy zgłosić, pisząc na adres szkolenia@sputnik.pl. Poza sytuacjami wyjątkowymi, gdy szkolenia odbywają się na specjalne zamówienia klienta, spotkania on-line są bezpłatne. Naprawdę warto, ponieważ:

  1. Tematyka webinariów jest ściśle zdefiniowana – wybierasz interesujący Cię temat.
  2. Webinaria prowadzą nasi najlepsi specjaliści – najprawdopodobniej poznaliście się już wcześniej, podczas wdrożenia, czy obsługi serwisowej.
  3. Odpowiemy na wszystkie pytania – jeśli nie od razu, to w ramach uzupełniającej informacji.
  4. Jesteśmy otwarci na propozycje – zaproponuj temat webinarium, które Cię interesuje.

Zobacz także:

Skutki obniżenia górnych stawek podatkowych w systemie WyDra
Temat szkolenia: Skutki obniżenia górnych stawek podatkowych w systemie WyDra Termin i czas trwania: Szkolenie odbędzie się 14 października 2020 r. o godz. 11:00. Potrwa 60 minut. Formuła szkolenia: WEBINARIUM Cel szkolenia: Szkolenie pozwoli usystematyzować wiedzę w zakresie parametryzacji systemu...
e-Oświata w Twojej Gminie
Wypróbuj. Do końca 2020, za darmo!
Aplikacja mobilna dla radnych
Dużo testów, wiele wiele godzin pracy programistów i ciągła współpraca z naszymi klientami …